Сьогодні я хочу запропонувати вам торт “Пташине молоко” який готували вдома з манним кремом і лимоном. Простий варіант приготування знаменитого торта.
Інгредієнти:
Корж:
борошно 80 г
вершкове масло 100 г
цукор 70 г
какао 30 г
яйця 3 шт.
сіль щіпка
розпушувач 1.5 ч. л.
Крем:
молоко 400 мл
цукор 200 г
манна крупа 70 г
масло вершкове 150 г
лимон 1 шт.
Глазур:
цукор 3 ст. л.
какао 3 ст. л.
сметана 2 ст. л. з гіркою
масло вершкове 50 г
Приготування:
Готуємо тісто. У миску кладемо 100 г м’якого вершкового масла, 70 г цукру і розтираємо ( перемішуємо ). Далі додаємо 3 яйця, дрібку солі, просіюємо 80 г борошна разом з 30 г какао і додаємо 1.5 ч. л. розпушувача. Все ретельно перемішуємо.
Тісто викладаємо в форму ( 20-22 см ). Випікаємо 20-25 хвилин при температурі 180 ° C.
Готуємо крем. У каструльку виливаємо 400 мл молока, засипаємо 200 г цукру і на невеликому вогні доводимо молоко до закипання.
Помішуючи молоко тонкою цівкою всипаємо манку 70 г. Варимо 2-3 хвилини до загустіння. Остуджуємо кашу до кімнатної температури.
Беремо 1 великий лимон, розрізаємо на часточки, прибираємо кісточки і перемелюємо в кашицю в блендері.
У остиглу кашу додаємо лимонну кашицю і м’яке масло 150 г. і збиваємо міксером 2-3 хвилини.
Охололий корж розрізаємо навпіл. Викладаємо наш крем на 1 половинку коржа і закриваємо другою половинкою.
Відправляємо в холодильник щоб схопився крем а потім торт покриваємо шоколадною глазур’ю ( шоколад з маслом або какао ).
Наш торт “Пташине Молоко” готовий.
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!