Перший раз я спробувала курник на весіллі друзів багато років тому. Тоді мені запам’ятався цей ситний пиріг. Я його пам’ятаю досі, але готувати все ніяк не наважувалася.
Зайвий раз не хочеться довго поратися з тістом. Але днями спробувала рецепт «ледачого курника». І знаєте, сподобалося! Тож вирішила поділитися з вами.

Ось що нам знадобиться:
Для начинки:
- Відварена куряча грудка – 400 г або 2 філе
- Варені яйця – 3 шт.
- Цибуля – 1 шт.
- Зелень – 5-7 гілочок
- Сіль та перець – за смаком
Для тіста:
- Сметана (або кефір) – 400 мл
- Яйця – 3 шт
- Борошно – 350 г
- Олія соняшникова – 3 ст. л.
- Сіль – 0,5 ч. ложки
- Цукор – 2 ч. ложки
- Розпушувач – 1 ч. л.
Покроковий рецепт приготування страви:
Ставимо відварюватися курячу грудку та яйця. Дрібно ріжемо цибулю і обсмажуємо її до золотистості на олії.

Дрібно ріжемо зелень.

Відварену курячу грудку і яйця круто ріжемо кубиками.

Начинку змішуємо, за смаком солимо і перчимо.

Змішуємо кефір або сметану (я взяла кефір) із яйцями. Додаємо сіль, цукор, та олію.

Все перемішуємо до однорідності. Окремо змішуємо борошно та розпушувач, і потім додаємо до рідкої маси.

Замішуємо тісто, воно має вийти як на оладки (не дуже рідке, не дуже щільне). Змащуємо форму маслом (зовсім небагато).

Першу половину тіста виливаємо у форму.

Додаємо начинку.

Зверху заливаємо рештою.

Відправляємо до духовки на 35-40 хвилин при 180 градусах. Він пристойно підніметься (у мене вдвічі піднявся і майже не впав) і підрум’яниться.

Смачного! Як вам такий варіант заливного пирога, готуватимете?
