Приготуйте дуже ароматний, смачний домашній хліб-косичку, і для цього вам навіть не знадобиться форма! Все, що потрібно – це пакети, що залишилися з-під соку або молока (тетрапаки). Але форму Ви можете використовувати звичайну!!!

Ось що нам знадобиться:
- сухі дріжджі – 10 гр.;
- тепле молоко – 250 мл;
- цукор – 15 гр.;
- дрібка солі;
- 3 яйця;
- борошно – 550 гр.;
- вершкове масло – 20 гр.;
- шинка – 50 гр.;
- пучок зеленої цибулі та кропу;
- маслини – 50 гр.;
- соняшникова олія – 20 мл;
- цибуля – 1 шт.;
- сир – 50 гр.;
- кунжут для посипання.
Покроковий рецепт приготування страви:
Сухі дріжджі розчиніть у теплому молоці, залиште розійтися на 15 хвилин. Потім всипте цукор, сіль, додайте 1 яйце, просійте борошно. Замісіть м’яке тісто.

Додайте до тіста вершкове масло, маслини, зелену цибулю та шинку, вмішайте в тісто. Накрити рушником, залишити на 1 годину. Розділіть тісто на 9 рівних частин.

Підсмажте цибулю на олії. Перекладіть у тарілку, додайте кріп, 1 яйце, сир, сіль, спеції за смаком.

Кожен із 9 шматочків тіста розкачайте у довгий пласт, розподіліть начинку, загорніть у тонкий довгий рулет.

З трьох таких рулетиків сформуйте косичку.

У тетрапаків відріжте верхню стінку. Перекладіть косички в тетрапаки. Накрийте рушником, залиште на 20 хвилин. Потім змастіть яйцем і присипте кунжутом.

Відправте в духовку на півгодини за температури 180 градусів. Найсмачніший хліб готовий! Дуже смачно та ароматно.
